نتایج جستجو برای عبارت :

بیست دقیقه فرصت تا حالت را خوب کنم

ماه رمضان در پیش است؛ روزه فرصت است، دعا فرصت است، بیداری شب‌ها فرصت است، نماز شبی که قاعدتاً مؤمنین در این‌جور شب‌ها بیشتر توفیق پیدا می‌کنند بخوانند، فرصت است؛ دعا کنید، تضرّع کنید و از خدا بخواهید که شما را موفّق کند.
۱۳۹۵/۳/۱۶-رهبر انقلاب

فرصت ها را از دست ندهید. فرصت ها غیر قابل بازگشت هستند . فرصت نشر آثار گراسنگ تان به سایر زبان ها  یک فرصت عالی است که اغلب افراد آن را نادیده می گیرند. برای به فعلیت رساندن این فرصت ها ما در کنار شما هستیم تا به شما کمک کنیم آثار علمی و آموزشی خود را به سایر زبان ها (انگلیسی) ترجمه کنید.

من بر شما تسلطی نداشتم جز اینکه دعوتتان کردم و شما اجابتم کردید، مرا ملامت نکنید، خودتان را ملامت کنید.

معرفت , امید , فرصت
از این سه شیطان به قدری بدش میاد که میخواد گاهی به نظر من فریاد بکشه
به هیچ چیز راضی نمیشه تاکید میکنم به هیچ چیز جز به مرگ ما
چون تا وقتی زنده هستیم فرصت هست

فرصت هم میتونه برای یک شخص سبب بر  اضافه شدن اشتباهاتش بشه
و برای یک شخص هم میتونه  فرصت باشه   !
رحمانیت خدا برای دوباره گام برداشتن " فرصت " هست
مراقب هم باشیم
در
چگونه  در زندگی فرصت ها را از دست ندهیم؟
چون
فرصت‎های زندگی، دیگر قابل بازگشت نیستند، باید از هر فرصتی بهترین
استفاده را بکنیم. استفاده کردن از فرصت، یعنی این که هر کاری را در وقت
مناسب انجام دهیم.
فرصت ها را از دست ندهید شاید فردایی در کار نباشد
ادامه مطلب
دانلود آهنگ رضا شیری فرصت نداد
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * فرصت نداد * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , رضا شیری باشید.
دانلود آهنگ رضا شیری به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Reza Shiri called Forsat Nadad With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه رضا شیری به نام فرصت نداد
هنوز دوسش دارم شبیه قبلناش یعنی کی میمیره برای خنده هاشهنوز دلم میخواد جونم بشه فداش کاش باز بشه یه روز بازم کنم نگاشاین
اگر بخواهیم در یک جمله ماه رمضان را تعریف کنیم، باید عرض کنیم ماه فرصت‌ها. فرصت‌های فراوانی در این ماه در برابر من و شماست. اگر از این فرصت‌ها بتوانیم درست استفاده کنیم، یک ذخیره‌ عظیم و بسیار ارزشمندی در اختیار ما خواهد بود.
۱۳۸۶/۶/۲۳-رهبر انقلاب

بسم الله ... .
تو این حدود یه ماهی که امتحانات پایان ترمم تموم شد و تابستون شروع شد خیلی فرصت ها رو از دست دادم.
امان از دست کارام و گناهام.
شرمنده ام.
اما حسرت به گذشته فایده داره؟!
این کار چیزی جز از دست دادن فرصت های اکنون و پیش روم چیزی داره؟!
پس یاعلی آقا محمد.
مرد راهی یا علی.
یه فرصت یه ماهه پیش روته.
ببینم چه میکنی.
امروز شادی یه حرف قشنگ زد بهم. گفت به خودت فرصت بده. فرصت گذر از اندوه. و من شدیدا نیازمندم که زمان بگذره و این اندوهی که برام سنگینه به لطف زمان فشار کمتری بیاره بهم. بله! مشخصه که من دلم گرفته و به شدت ناراحتم. انگار تکه‌یی از قلبم کنده شده. روبرو شدن با بعضی مسائل برای من سخته که شاید شما بدونید چیه بهش بخندید. یعنی شاید از نظر شما این یه موضوع کاملا پیش پا افتاده باشه. ولی برای من به شدت سنگین و غیر قابل هضمه. شاید یه روزی از خود موضوع بنویسم. ا
رهبری عزیز:
 لکن من آنچه در آغاز این عرایض میخواهم عرض بکنم، مربوط به ماه مبارک رمضان است که بیش از نیمی از این فرصت طلایی را ما گذراندیم و کمتر از نیمی از این ماه باقی است. این فرصت را باید برادران عزیز، خواهران عزیز، مسئولین محترم، بخصوص ماها، خیلی مغتنم بشماریم؛ فرصت انابه است، فرصت رجوع به خدای متعال است، فرصت نورانی کردن دل و طراوت دادن به دلها است و فرصت تضرّع است؛ پیش خدای متعال تضرّع کنیم. هرکدام از شماها در هر بخشی که مشغول کار هستید
ضخامت لنت ترمز سه حالت میتونه داشته باشه :
1- ضخامت گوشت لنت بیش از 7 میلیمتر باشه = لنت نیاز به تعویض ندارد
2-بین 3 تا 7 میلیمتر = لنت تا حد زیادی مصرف شده و مراقبت  و تهیه لنت مناسب برای زمان تعویض ضروریه . (فرصت برای جستجو و خرید لنت با بهترین کیفیت وجود داره).
3-گوشت لنت کمتر از 3 میلیمتر = لنت باید به سرعت و  در اولین فرصت تعویض  بشه و نباید بهیچ عنوان این کارو به تاخیر انداخت .
دلم میخواهد با تمامِ وجود زندگی را نفس بکشم، دلم میخواهد با بند بند وجودم زندگی را به آغوش بگیرم،زندگی یک فرصت فوق العاده است که دلم میخواهد لحظه به لحظه اش را به زیبایی نقاشی کنم،خدای مهربان به من فرصت نفس کشیدن بخشیده است، خدای مهربان و با عظمتم به من فرصت بودن داده است، دلم میخواهد زیبا زندگی کنم... با خیال آسوده و آرام :) 
زندگی مانند یک شمع است که با سوختن در حال آب شدن است .
هر چه در زندگی طمع کنیم و آتش خود را داغ تر کنیم زود تر آب خواهیم شد و زود تر از این دنیا خواهیم رفت.
از همه این ها مهم تر فرصت زندگی است که از هر چیز مهم تر است  یعنی در فاصله این آب شدن  فرصت هایمان را از دست ندهیم و از این زندگی و فرصت هایش به خوبی استفاده کنیم .
گاهی کاری نداریم که انجام دهیم و نیاز به یک هم صحبت خوب داریم در این موقع می توانیم از بهترین یار زندگی یعنی کتاب استفاده کنیم
در این
تو شیمی یه مفهوم بود وقتی یه چیزی می‌خواد به یه چیز دیگه تبدیل بشه به بالاترین حد انرژی می‌رسه که تمام اجزا و مولکول‌ها از هم جدا می‌شن. بهش می‌گن حالت گذار. بعد از اون تغییر حالت می‌دن و انرژی‌شون کم می‌شه. 
ما تو حالت گذاریم! اجزامون از هم جدان، دردشم واسه همونه…
+ اومدم «ذخیره و انتشار» رو بزنم، چشمم افتاد به تاریخ و یادم اومد که من هنوز هم دانشجو نیستم! :(
روزتون مبارک. :)
امروز در حسرت فرصت های از دست رفته ی قبل هستم فرصت هایی که برای مطالعه ی بیشتر بیشتر و خیلی بیشتر داشتم، وقت و زمان و فرصت هایی که برای بدست اوردن مهارت های بیشتر و بهتر از دست دادم.
فرصت هایی که داشتم برای اشتباه کردن و نکردم، اشتباه نکردم. و الان امروز باید کارهایی رو انجام بدم برای درآمد که هیچ علاقه ای به اون ها ندارم
باید وقتهام رو برای جاها و کسانی بگذارم که دوسشون ندارم و یا علاقه ای با بودن با اونها ندارم .
قبلا میتونستم با تلاش و انجام د
چند روزی هست که تخم های اردک داخل انبار ، جوجه شده و 5 تا جوجه اردک بامزه به دنیا اومدن .. اردک ماده ، قبل از این که بخواد تخم بذاره و تخماش جوجه بشن خیلی ترسو و بی آزار بود .. خیلی راحت می شد اون رو گرفت بدون هیچ مقاومتی اما یه سری اتفاقای جالبی ازش دیدم که می صرفه براش یه مطلب بنویسم .
دیروز عصر رفتیم بغل باغچه تا یکم اونها رو ببینیم .. گفتم شیر آب رو هم باز کنم تا داخل باغچه آب باشه و جوجه ها هم بگردن و غذایی واسه خودشون پیدا کنن ! اول بگم که اردک نر
1-خوددار :اگر شخصی دستهایش را پشت کمر خود قفل کرد این امر نشان میدهد که وی خود را بشدت کنترل کرده است .در این حالت او سعی دارد خشم یا احساس ناامیدی را از خود دور کنداین فرد نشان میدهد که که از اعتماد به نفس بسیار بالایی برخوردار است و میتواند در حالات مختلف بر خشم یا ناامیدی خود غلبه کند در این حالت بهتر است با این فرد به آرامی ارتباط برقرار کرد
2-تدافعی:اگر شخص انگشتان دستها به بازو گره خورده باشد این حالت نشان دهنده حالت تدافعی در برابر حمله غی
از دیشب حتی به حالت پرواز گوشی هم حساس شدم.این حالت پرواز بدجور جلد عوض کرد وتبدیل به حالت سقوط شد.
این حال الان ما رو پرنده هایی که به امید زندگی پرواز میکنن ولی توی دل آسمون شکار میشن باید خوب خوب بفهمن. مگه نه!
#حرف_زیادی #نارین_یازان #قربانیان_پرواز

بخش بزرگی از آنچه که فرصت مناسب تجارت در خانه را برای شما ایجاد می کند نحوه کار شماست. این شامل نظم و انضباط و طراحی قدیمی است ، اما شما به ابزارهای مناسب نیز نیاز دارید. ابزارهای زیادی وجود دارد. برخی خوب هستند ، بعضی دیگر بد هستند. اگر قصد دارید از یک فرصت …The post کار از فرصت های خانه appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/3ftv6vV
مشاهده مطلب در کانال

آدم هایی هستند که در زندگی آنچنان مشغول خودشان اند که فرصت برای هیچ چیز دیگری را ندارندفرصت اینکه بخواهند ادای چیزی را در بیاورند که نیستند ، که نمیتوانند باشند فرصت اینکه رفتارشان آنطوری باشد که دیگران آنرا بیشتر پسند میکنند ، فرصت اینکه وقت شان را پای چیزی هدر دهند که دوست اش ندارند کلیشه نیستند ، بلد نیستند که باشند ، اصلا یاد نگرفته اند آنچنان مشغول خود و دنیای خودشان اند که مسخره شدن ها ، تیکه های بزرگ و کوچکی که بهشان انداخته می
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور:
سهمیه سوخت تاکسی‌های فاقد پروانه در صورت اینکه پروانه فعالیت خود را تمدید نکنند، حذف می‌شود، یعنی سهمیه سوخت آنها از حالت عمومی خارج و به صورت شخصی خواهد شد.
رانندگان این نوع تاکسی ها تا پایان بهمن ماه امسال فرصت دارند با مراجعه به شهرداری ها یا سازمان های تاکسیرانی نسبت به تمدید پروانه فعالیت خود اقدام کنند تا سهمیه سوخت آنها از حالت عمومی خارج نشود./ ایرنا
پنجشنبه ، ۱۰ بهمن ۹۸@IrNews_24
مشاهده مطل
مگه ما چقدر زنده‌ایم که بخوایم همه‌ی آدمارو تا دقیقه نود تو زندگیمون نگه داریم؟ مگه چقدر زنده‌ایم که بخوایم به کسی بارها فرصت اشتباه کردن بدیم؟ مگه چقدر هستیم که بخوایم دورمونو با آدمایی پر کنیم که به جز حال بد هیچی دیگه برامون نمیارن؟
مهم ترین مسئولیت ما در مقابل خودمونه. ما مسئول تک تک لحظه‌ها ‌و ثانیه‌های خودمونیم. مسئول تک تک روزایی که داره از عمرمون میگذره. مسئول تک تک آسیبایی که به خودمون میزنیم. مسئول تک تک آسیبایی که اجازه میدیم
دانلود آهنگ جدید محمد نورافکن فرصت
دانلود آهنگ محمد نورافکن به نام فرصت کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده فرصت با صدای محمد نورافکن از جوان ریمیکس
ترانه و ملودی : محمد حسین آقایی
Download New Music Mohammad Nourafkan – Forsat

خواننده سبک پاپ، محمد نورافکن موزیک جدید خود را منتشر کرد.
جدیدترین موزیک این خواننده جوان، فرصت نام دارد.
این موزیک در تاریخ ۱۴ مرداد منتشر شد.
ترانه و ملودی این اثر از محمد حسین آقا
دانلود همه محصولات سایت
با سلام خدمت کاربران کانال
فرصت ویژه فقط امروز
فرصت را از دست ندهید
دریافت همه محصولات کانال با کمترین هزینه
قیمت کل محصولات بالای 200 میلیون تومان
آخرین فرصت تا ساعت 12 امشب... به هیچ وجه تمدید نخواهد شد
سوالات شما دوستان عزیز: https://t.me/ramazan1397
توضیحات بیشتر از ادرس زیر:
https://t.me/packe2019
یاد خدا، ذکر خدا، دعاهایی که وارد شده، توجّه به مضامین این دعاها، تلاوت قرآن، نماز اوّل وقت، پرهیز از گناه، اخلاق نیک، در این ماه-ماه رجب- فرصت‌های بزرگی است که در اختیار همه‌ی ما هست امّا شما جوان‌ها از این فرصت‌ها بهتر می‌توانید استفاده کنید. ۱۳۹۵/۰۲/۰۱
بار ها تجربه کرده ام که آنقدر تعداد و تنوع کارهایم زیاد بوده که نمیدانسته ام از کدام یک شروع کنم و 
بارها این موضوع را با استفاده از چشم بستن بر نمره ی اولویت ها ، کاری را انتخاب کرده ام و به تنظیم کردن شمارش معکوس گوشی ام (تنها) یک کار را شروع کرده ام . مثلا چیزی در حدود 20 دقیقه. بعد دیده ام که ذهنم آرام شده و دیگر نگران تمام کردن همه کارها  نیستم و چه بسی که ایده های خوبی به ذهنم رسیده است.
به اندازه‌ی یک هفته حرف دارم و به اندازه‌ی دو هفته خستگی
تازه از خونه برگشتم و هنوز فرصت نکردم خستگی ناشی از بی‌خابی یک شب رانندگی رو در کنم. 
امروز مطابق معمول خاب موندم، یک ساعت!
انقدر خوابم میاد که دلم میخاد کل آخر هفته رو بخابم ولی از همین الان کلی برنامه چیدم برای اون دو روز!
خرید، آشپزی، درس، زبان.
بعله امتحان زبانم که به بیشعورانه‌ترین حالت ممکن پیچیدمش.
سرکارم و حین پست گذاشتن تو سایت‌های شرکت، دلم پست‌های خودم رو می‌خواد.
میام و م
فعال کردن حالت DARK MODE واتس آپ بر روی آیفون

نحوه فعال کردن حالت تاریک در واتس آپ

ویژگی حالت تاریک در حال افزایش است (اکثر برنامه های این روزها آن را دارند)، بسیار واضح است که کاربران مایلند آن را برای همه چیز داشته باشند. 
در این مطلب آموزش می دهیم تا حالت تاریک در WhatsApp برای iOS را انجام دهید:
ادامه مطلب
کد تخفیف 50 درصدی : nrz99

مشاهده سرفصل و تهیه آموزش : pythonchallenge.ir

در این روزهای قرنطینه، بهترین فرصت برای افزایش دانش و استفاده از آموزش های کاربردی و پروژه محور و آماده شدن برای بازار کار می باشد.

⏰ فرصت استفاده : روز چهارشنبه 13 فروردین 1399

فرصت‌هایی که در دل کرونا است
شیوع کرونا در بخش وسیعی از دنیا از جمله ایران، علاوه بر آنکه نگرانی‌هایی را در بسیاری از مردم پدید آورده، درعین‌حال در اندک زمانی تغییرات گسترده‌ای در سبک زندگی فردی و اجتماعی ما رقم‌زده که نمی‌توان از کنار آن به‌سادگی گذشت. نمی‌توان منکر نگرانی‌ها و دغدغه‌های عمومی ناشی از شیوع بیماری شد، اما درعین‌حال در دل بروز این تهدید، فرصت‌هایی دیدنی نیز هست. مروری گذرا بر برخی از مهم‌ترین این تغییرات اجتماعی –
فرصت شغلی
سلام دوستان
امروزه با شرایط بد اقتصادی خیلی از دوستان به دلیل های زیادی دست به مهاجرت می زنند که این افراد نیاز به شغل، مسکن و تحصیل دارند.
شما می توانید در سامانه کاوالا شغل مورد نظر خود را بیابید و از پست های دیگر در این باره استفاده کنید که برای مثال در پست زیر نیازمند نیروی کار در ترکیه می باشند.
http://kavala.ir/%d8%a8%d9%87-%d8%aa%d8%b9%d8%af%d8%a7%d8%af-1%d9%86%d9%81%d8%b1-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%85-%d8%ac%d9%87%d8%aa-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d9%88%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d8%a7/

دانلود آهنگ جدید رضا شیری فرصت نداد
دانلود آهنگ رضا شیری به نام فرصت نداد کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده فرصت نداد با صدای رضا شیری از جوان ریمیکس
Download New Music Reza Shiri – Forsat Nadad

دوستداران موسیقی بزودی می توانید جدیدترین موزیک رضا شیری عزیز را ا این سایت دانلود نمایید.
موزیک جدید رضا شیری، فرصت نام گرفته است.
این موزیک در سبک پاپ قرار دارد.
امیدوارم موزیک از کیفیت بالایی برخوردار باشد.
هم
در این محتوا موارد زیر بحث شده است.
بررسی انواع حالت(فاز) های مواد و تغیر حالت های مختلف
بررسی کامل تغییر حالت جامد به مایع(ذوب)، تعریف نقطه ذوب، بررسی ذوب در جامدهای بلورین و بی شکل و همچنین خالص و ناخالص
پاسخ به فعالیت های مربوطه
تعریف گرمای نهان ویژه ذوب و محاسبه گرمای ذوب و انجماد
حل مسیل عددی

دانلود محتوا :    دانلود
متن آهنگ فرصت رامین بی باک
نیستی شب و روزم خاطره بازی شدقلبت به این دوری چجوری راضی شددلتنگم و شب گرد تو هر خیابونیدلتنگ تر میشم روزای بارونیاشکایی که توو بارون گم میشهرو گونم یعنی به من برگردیعنی نمیتونم گرماتو کم دارهآغوشِ سرده من
ادامه مطلب
همانطور که دیروز از افزایش عرضه ها صحبت کرده بودم، دیدیم که شاخص کل بعد از رشد اولیه، در نهایت کار خود را با افت 1000 واحدی به پایان رسانید. برای بازار امروز هم، انتظار دارم بازار کار خود را در ساعت اولیه، با افزایش عرضه ها آغاز کند. اما به دلیل اینکه هنوز ورود نقدینگی قدرتمند در بازار ادامه دارد، انتظار میرود که در ساعت پایانی بازار، شاهد شرایط بهتری باشیم. پس همانطور که قبلا هم اشاره کردم، از فرصتهایی که بازار به شما میدهد، نهایت استفاده را ب
وقتی تصمیم گرفتی که یه کاری رو انجام بدی ، حالا فرقی نداره که چی باشه از رفتن به دستشویی عمومی ، خرید از مغازه ، صحبت با دیگری و ... اصلا به خودت نگو حالا وایسا تا یه جای بهتر پیدا بشه ، چون واقعا اکثر اوقات پیدا نمی کنی و مجبور می شی برگردی و یا حتی مسافت بیشتر با اعصاب خوردی بیشتری رو بری تا به کارت برسی !!
پس در اولین مکان و در اولین فرصت کارت رو انجام بده و مطمئن باش که پشیمون نمی شی ..
من اگه جای بعضیا بودم
از این فرصت قرنطینه استفاده
و عوض این طرف و اون طرف وقت‌تلف‌کردن
اپلیکیشن «استاد مطهری» رو نصب
و طبق سیر مطالعاتی پیشنهادیش
یا طبق سیر مطالعاتی‌ای که از یه خبره می‌گرفتم
آثار ایشون رو مطالعه
و سوالات احتمالیم رو یادداشت می‌کردم
و سر فرصت از همون خبره یا یه خبره‌ی دیگه
جوابشونو می‌پرسیدم
یه وقتی می‌رسه که فرصت خاروندن سرت رو هم نداری
چه برسه به این‌که نت‌گردی و اینستاگرام‌گردی و
چه برسه به این‌که مطالعه کنی.
به
رهبر معظم انقلاب اسلامی:عدالت به معنای یکسان بودن همه برخورداریها نیست، به معنای یکسان بودن فرصت هاست،یکسان بودن حقوق است. همه باید بتوانند از فرصت های حرکت وپیشرفت بهرمند شوند. باید سرپنجه عدالت گریبان ستمگران ومتجاوزان از حدود را بگیرد و مردم به این اطمینان پیدا کنند.1385/8/20

این یعنی عدالت علی وار.
هایبرنت (Hibernate) یا خواب زمستانی یکی از انواع حالت‌های خاموش کردن سیستم است که اجازه حفظ پرونده‌ها، برنامه‌ها و داده‌هایی که بر روی حافظه RAM قرار دارد را پس از خاموش کردن سیستم، به کاربر می‌دهد.
هایبرنت (Hibernate) چیست؟هایبرنت (Hibernation)، خواب زمستانی یا Suspend to disk (تعلیق بر روی دیسک) یکی از انواع حالت‌های خاموش کردن سیستم است که عملکرد آن بسیار شبیه به حالت Sleep می‌باشد. در حالت هایبرنت، تمامی پرونده‌ها و برنامه‌های باز شده‌ای که قبل از خاموش کرد
تا حالا برای همه ی ما پیش اومده که در تاریکی شب وارد مرورگر گوشیمون بشیم و گشت و گزاری در سایت و وبلاگ ها داشته باشیم خب برخی یا بهتر بگیم 98 درصد سایت ها امکان حالت شب رو ندارند و چشم ما هم اذیت میشه در این اموزش به اضافه کردن حالت شب به قالب خواهیم پرداخت.
ادامه مطلب
فرصت ها در زندگی متفاوت اند...بعضی از آنها بارها می آیند ولی بعضی فقط یکبار...
باید آمادگی این را داشت که هنگامی که این فرصت های اندک به سراغ ما می آیند
از آنها به درستی استفاده کنیم...شاید هرگز بار دومی وجود نداشته باشد...
اصلا شاید فردایی برای بار دوم نباشد...هیچکس نیست که در زندگی هدفی نداشته باشد
اما با نشستن و به امید اینکه هدف خودش به دنبال ما می آید کاملا اشتباه است و باید با تلاش و کوشش و استفاده از همین فرصت های اندک به هدف خودمون نزدیک و نز
‍نزدیکی قلعه گنج به آبهای آزاد،فرصت ساز است
 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرماندر آیین تودیع فرماندار و معارفه سرپرست فرمانداری قلعه گنج از نزدیکی این شهرستان به آبهای آزاد به عنوان فرصتی برای سرمایه گذاری و اشتغالزایی نام برد.
ادامه مطلب
دانلود آهنگ رامین بی باک – فرصت
Download New Music Ramin Bibak – Forsat

دانلود آهنگ رامین بی باک فرصت

متن آهنگ رامین بی باک با نام فرصت

دوست داشتنت مثل خون تو رگ هامه خودت بگو جز تو کنار کی جامه
یه اعتیادی که نمیشه ترکت کرد آرامش محضم به زندگیم برگرد
بیا برگرد و به آغوشم عادت کن بیا منو راحت کن از این همه درد
خودتو برسون تا وقتی که فرصت هست تا من نرفتم از دست بیا و برگرد
بیا برگرد و به آغوشم عادت کن بیا منو راحت کن از این همه

مقدمه:
خیلی از ما آدم ها به کلمه ایی به اسم شانس در زندگی اعتقاد داریم و خیلی از ما ادم ها ان را تنه تصورات ذهنی خود می پنداریم و ان را تنها یک اسم تلقی می کنیم.
تنه ی انشا:همیشه گفته اند شانس تنها یک بار در خانه را می کوبد،این خود ما هستیم که با انتخاب ان خود را خوشبخت می کنیم و با رد ان فرصت های خوب را از دست می دهیم.شانس همان معنی فرصت را می دهد زیرا که در زندگی ما فرصت های خوب و عالی کمی رو به رویمان قرار می گیرد و ما باید با بیشترین دقت ان را انتخ
به مانند نوح... 
میخواهم بشکافم
دریای احساساتم را... 
وجودم را نمایان کنم. غرق شوی در من
معجزه کنم... نورشوی
تا ببینمت... کور شوم از تابش وجودت. 
عصا شوی... بگیرَمت... تا دیگر نیستی در کار نباشد. 
راستش امروز باران آمد و دوباره نیستی ات را به رخ کشید
و دریایی از نبودنت غرق ام کرد... 
پی نوشت:در اولین فرصت بدست آمده به پیشنهاد یکی از همنوردان عزیز و آرش جان
تمام نوشته هامو میخوام در قالب کتاب چاپ کنم... 
فعلا فرصت افتادن دنبال کاراشو ندارم ولی در چند ماه
دوستان عزیز،
✅وقتی نتایج کنکور اعلام میشه شما  یک هفته فرصت دارید برای آینده شغلی و تحصیلی خودتون تصمیم گیری و انتخاب رشته کنید،
✅وقتی نتایج میاد معمولا دانش آموزان دچار شوک ذهنی میشن و خیلی خوب نمیتونن فکر یا تصمیم گیری کنند، 
✅پس در فرصت باقی مانده تا اعلام نتایج در مورد رشته ها و شهرهای دانشگاهی تحقیق و،پرس و جو کنید 
✅تا زمان انتخاب رشته هم با وجود تعدد سوالات ما سعی می‌کنیم سوالات شما را جواب بدیم، اما بعد از اعلام نتایج واقعا دیگه
حالا که فکر می کنم انگار سال هاستکه چشم تو در آینه این خیال هاستآیینه ای که جز تو در آن منعکس نشدآیینه ای که فارغ از این قیل و قال هاستامکان نداشت هیچ کس... اما کنار توامکان اتفاق تمام محال هاستفرصت برای با تو نشستن، قدم زدنآماده باش فرصت پرواز بال هاستشاید خدا مرا به تو... شاید خدا تو راذهنم پر از تمامی این احتمال هاست
میگن تو یه مصاحبه تلویزیونی، مجری برنامه از بیل گیتس راز موفقیتش رو می‌پرسه، بیل گیتس هم یک چک درمیاره و میگه هرچقدر دوست داری برای خودت بنویس!

مجری برنامه میگه منظور من این نبود، پرسیدم چطوری موفق شدین؟! بیل گیتس چک رو پاره میکنه و میگه راز موفقیت من همینه، برخلاف شما من هیچ فرصتی رو از دست نمیدم...!

فرصت‎ها منتظر شما نمی‌مونند، این شما هستین که باید اونا رو به دست بیارین
هر روز از زندگی فرصت تازه‌ای است که باید آن را دریابی.
هر روز از زندگی، روزی است که کائنات خود را موظف می‌داند آرزوهای تو را برآورده کند.
زندگی ما سرشار از فرصت های تازه و موقعیت‌های جدید برای پیشرفت و رشد است.
این ما هستیم که با نگاه خود آنها را می‌بینیم یا اینکه نادیده می گیریم.
افراد موفق در اطراف ما کم نیستند. اگر زندگی به ذات خود تلخ و دردناک می‌بود، باید برای آنها هم این چنین می بود.
ما در جهانی زندگی می کنیم که بیل گیتس، آینشتاین، استیو
در طول هیپنوتیزم، یک هیپنوتیست آموزش‌دیده یا هیپنوتراپیسم، یک حالت تمرکز شدید و یا توجه متمرکز را القا می‌کند. که یک فرآیند به صورت راهنمایی با نشانه‌های شفاهی و تکرار شونده است.این حالت خلسه مانندی که وارد شده اید ممکن است شبیه به خواب باشد، اما کاملا از اتفاقاتی که در حال رخ دادن است آگاه هستید.در حالی که در این حالت خلسه مانند هستید، درمانگرتان پیشنهادات هدایت شده ای برای کمک و رسیدن به اهداف درمانی تان ارائه می‌کند.از آنجا که در یک ح
اگر استعداد صدا و سیما در موج سواری و فرصت سوزی را نادیده بگیریم در حقش اجحاف کرده ایم!
به جرات میتوان منشا پنجاه درصد از اختلاف ها و جناح بندی های بین مردم را رسانه ی ملی دانست!
حال با تهیه ی گزارشی تحت عنوان "سین هشتم،سردار سلیمانی" از شبکه خبر هم به وظیفه ی خطیر خود که همان تبدیل فرصت به تهدید است عمل کرد تا خدای نکرده این اخر سال به کم کاری متهم نشود!
کاش به توصیه پیشینیان عمل میکردند " هر سخن وقتی و هر نکته مکانی دارد" یا حتی اصلاح عامیانه جوا
بازار با افزایش عرضه ها همراه است و از سوی دیگر، خوشبختانه روند ورود نقدینگی همچنان ادامه دارد. روز دوشنبه شایعه استعفای رئیس جمهور، باعث افزایش مضاعف عرضه ها شد. اما قدرت نقدینگی به گونه ای بود که تقریبا همه عرضه ها را پاسخ داد و تقریبا صف فروشی در بازار، باقی نماند. با تکذیب شایعه فوق، انتظار میرود که امروز از آن فشار حداکثری کاسته شود و بازار شرایط بهتری به خود بگیرد. البته که همه ما میدانیم که بازار نیاز به اصلاح نیز دارد و انتظار نداریم
به مانند نوح... 
میخواهم بشکافم
دریای احساساتم را... 
وجودم را نمایان کنم. غرق شوی در من
معجزه کنم... نورشوی
تا ببینمت... کور شوم از تابش وجودت. 
عصا شوی... بگیرَمت... تا دیگر نیستی در کار نباشد. 
راستش امروز باران آمد و دوباره نیستی ات را به رخ کشید
و دریایی از نبودنت غرق ام کرد... 
بیقرار توام............. کجایی؟
پی نوشت:در اولین فرصت بدست آمده به پیشنهاد یکی از همنوردان عزیز و آرش جان
تمام نوشته هامو میخوام در قالب کتاب چاپ کنم... 
فعلا فرصت افتادن دنبال ک
یکی از حالت های مختلف کولر گازی حالت خودکار کولر گازی استدر کولر گازی هایی که هر دو حالت سرد و گرم را دارند هنگامیکه کولر گازی را در این حالت (خودکار) بگذارید، کولر گازی به صورت اتوماتیک و خودکار یکی از حالت های سرد و یا گرم را انتخاب می کند و طبق دمای کولر گازی و اتاق راه اندازی میگردد. کولر گازی چه از نوع اینورتر باشد و یا از نوع معمولی باشد، به صورت خودکار دمای محیط را طبق دمایی که تنظیم کرده اید، تنظیم می کند.اگر کولر گازی روی حالت خودکار با
دارم فکر میکنم یه آدم چقدر توان اشتباه کردن داره؟
این حجم از توانایی تو اشتباه کردن و به اشتباه انداختن واقعا عجیب میشه گاهی.
دارم فکر میکنم خدا چطوری همه ی اینا رو میبینه و باز تحملم میکنه، اگر صداش کنم باز بهم گوش میده، وقتی فرصت ها رو به بدترین شکل نابود میکنم اگر پشیمونیم رو ببینه بازم بهم فرصت میده، چطوری ازم خسته و ناامید نمیشه وقتی حتی خودمم از دست خودم خسته م.
همین_
بازی های کازینویی سایت رسمی علیشمس
بسیاری از مردم همواره علاقه خود را به بت کردن در زمینه های مختلف همواره نشان داده اند و همین موضوع باعث پیدایش این گونه بازی ها در سایت هایی نظیر سایت بازی علیشمس شده است که در زیر به اختصار به برخی خواهیم پرداخت.
1.بازی پوکر که در سایت پیشبینی علیشمس به سبک های هولدم یا همان تگزاس و اوماها ارائه شده است که در سبک اول 2 کارت و در سبک دوم 4 کارت به شما تعلق می گیرد که در نهایت 2 کارت برگزیده دستتان انتخاب می شود و
دانلود آهنگ جدید رضا شیری فرصت نداد
Download New Music Reza Shiri – Forsat Nadad
پخش بزودی – تیزر آهنگ اضافه شد

رضا شیری فرصت نداد

متن آهنگ فرصت نداد از رضا شیری

هنوز دوسش دارم شبیه قبلناشیعنی کی میمیره به جای من براشهنوز دلم میخواد جونم بشه فداشکاش باز بشه یه روز بازم کنم نگاشاین و اون پا کرد و رفت تنهام گذاشت تو درد و رفتحتی بهم فرصت نداد بگم که زود برگرد و رفت

گفتم بخوابم که خروس خون برم کتابخونه
دیدم خوابم نمیاد
تشر زدم که اگه نخوابی باید پاشی غدد بخونی و به خودم چند دقیقه زمان دادم
زمان گذشت و نخوابیدم
سیم چراغ مطالعه رو چپوندم تو پریز
و الان یه منِ جلسه 7 غدد خونده در خدمت تونه
میخوام دوباره یه فرصت به خودم بدم که بخوابم
اگه اینبارم فرصت سوزی کرد
میشم منی که جلسه 8 رو هم خونده
خدا رو چه دیدی
شاید سر همین لج و لج بازی با خودم
با همین فرمون پیش رفتم و زدم تو گوش هر 8 جلسه
تردیدی نیست که مثبت بودن و خوش بین بودن باعث می‌شود هنگام رسیدن به فرصت، توجه و استفاده از فرصت‌ها آسان تر شود.اما اگر مجبور باشید با افراد منفی مقابله کنید، مثبت ماندن دشوار است، مقوله ای که متأسفانه درصد زیادی از جمعیت محل کار را شامل می شود.
در اینجا کارهایی که می‌توانید انجام دهید تا از افراد منفی تاثیر نگیرید را شرح می دهیم:در صورت امکان از آن‌ها خودداری کنید. ادامه مطلب
یا ستار العیوب
دارم فکر میکنم یه آدم چقدر توان اشتباه کردن داره؟
این حجم از توانایی تو اشتباه کردن و به اشتباه انداختن واقعا عجیب میشه گاهی.
دارم فکر میکنم خدا چطوری همه ی اینا رو میبینه و باز تحملم میکنه، اگر صداش کنم باز بهم گوش میده، وقتی فرصت ها رو به بدترین شکل نابود میکنم اگر پشیمونیم رو ببینه بازم بهم فرصت میده، چطوری ازم خسته و ناامید نمیشه وقتی حتی خودمم از دست خودم خسته م.
همین_
 واتساپ فارسی حالت روح

نصب واتساپ با حالت روح

دانلود

فعال کردن حالت روح واتس اپ و نحوه مخفی کردن وضعیت آنلاین ...superfamilyprotector.com › خانه › آموزشی۶ فروردین ۱۳۹۷ - واتس اپ از جمله برنامه های پیام رسانی است که می توان با استفاده از روش هایی خاص در آن حالت روح را فعال کرده و یا وضعیت آنلاین بودن خود را مخفی نمود. رتبه: ۳٫۸ - ‏۶۹ رأی
حالت روح واتساپ – مخفی شدن در واتساپ – حذف آنلاین بودن در ...www.heyvatech.com › ... › واتساپدر حال
نصب واتساپ با حالت روح

دانلود

فعال کردن حالت روح واتس اپ و نحوه مخفی کردن وضعیت آنلاین ...superfamilyprotector.com › خانه › آموزشی۶ فروردین ۱۳۹۷ - واتس اپ از جمله برنامه های پیام رسانی است که می توان با استفاده از روش هایی خاص در آن حالت روح را فعال کرده و یا وضعیت آنلاین بودن خود را مخفی نمود. رتبه: ۳٫۸ - ‏۶۹ رأی
حالت روح واتساپ – مخفی شدن در واتساپ – حذف آنلاین بودن در ...www.heyvatech.com › ... › واتساپدر حالت روح واتساپ می توانید پی
در حالی که خیلی از تلفن‌های همراه با سیستم عامل اندروید ۱۰؛ ماه هاست که از قابلیت حالت تاریک گوگل پلی بهره‌مند بودند، شرکت گوگل سرانجام قابلیت مذکور را برای تمامی گوشی‌ها فعال ساخت.بر اساس آخرین توئیت منتشر شده از حساب کاربری گوگل پلی، حالت تیره این نرم‌افزار حالا بر روی تمامی دستگاه‌های اندرویدی قابل استفاده است.برای استفاده از این قابلیت جدید کاربران نیاز دارند تا با مراجعه به تنظیمات و بخش Theme که به تازگی در برنامه قرار گرفته، حالت
حضور در جمع متخصصان و فارغ‌التحصیلآن‌هم رشته معمولاً فرصت مناسبی است برای درک بهتر فضای شغلی و تبادل‌نظر و آشنایی بیشتر با فرصت‌ها و چالش‌ها. به همین دلیل، برخلاف معمول که تمایل چندانی به حضور در جمع‌های شلوغ و اتفاقات از پیش برنامه‌ریزی نشده ندارم، از این نوع گردهمایی‌ها استقبال می‌کنم. کمترین خوبی آن‌ها این است که می‌شود چندساعتی نشست و از بیرون به آنچه دیگران می‌بینند نگاه کرد. گردهمایی روانشناسانی که هرکدام داعیه‌ی نقشی مهم د
اصل فازی بیان می دارد که همه چیز نسبی است.
حالت فازی نامی رسمی در علوم دارد که عبارت است از حالت چند ارزشی. مخالف
حالت فازی، حالت دو ارزشی یا دو مقداری است که در آن برای هر سوالی دو
پاسخ می تواند وجود داشته باشد: درست یا نادرست، یک یا صفر.

فازی بودن به معنای چند ارزشی بودن است. این بدان معنا است که در پاسخ به هر سوال سه انتخاب یا بیشتر وجود دارد، و شاید طیف نامحدودی از انتخاب ها به جای فقط دو انتخاب نهایی وجود داشته باشد. این بدان معنا است که ما
به اطلاع همکاران گرامی می رساند نتایج نهایی امتحانات دی ماه در تمامی مقاطع از طریق سامانه فاینال قابل دریافت است و برای ارسال فارغ التحصیلی دانش آموزان متوسطه نظری و فنی تا دوشنبه 98/11/13 فرصت خواهید داشت . برای ارسال فارغ التحصیلی دانش آموزان پیش دانشگاهی فرصت تا 98/11/5 بوده و به اتمام رسیده است . 
اگر موقع رانندگی با وضعیتی روبرو شدید که چراغ چک انجین روی داشبورد روشن شده یا چشمک میزنه و همزمان ماشین دیگه توان حرکت نرمال رواز دست داده و دور موتور رو نمیشه بالا برد، بدونید که به این حالت که یک عکس العمل ایمنی ECU خودرو برای جلوگیری از خسارت بیشتره ، Limp mode گفته میشه.
مثلا اگه ECU تشخیص بده که فشار بوست توربو بیشتر یا کمتر از حد مجازه فورا حالت لیمپ فعال میشه تا توربو آسیب نبینه.
حالت limp mode کمک میکنه تا ماشین با کمترین خسارت به قطعات داخلیش آر
 از حالت های مختلف کولر گازی حالت خواب می باشد
حالت خواب یا sleep حالتی است که در کولر گازی هایی که هر دو حالت سرمایشی و گرمایشی را دارا می باشند، روی ریموت کنترل کولر گازی دکمه ای مخصوص آن تعبیه کرده اند که با زدن این دکمه اگر کولر گازی در حالت سرمایشی قرار داشته باشد و یا در حالت اتومات باشد، کولر گازی به صورت خودکار در حالت سرمایشی دما را طی دو ساعت اول در هر ساعت به میزان یک درجه سانتی گراید افزایش و اگر در حالت گرمایشی باشد یک درجه کاهش می ده
امشب جلسه‌ای بود با دکتر رشیدیان درباره خطاهای رایج در سیاست‌گذاری. مطالب خوبی ارائه می‌کردند. در حین سخنرانی‌اش به این فکر رفتم که در میان این غول‌ها من چه جایگاهی خواهم داشت؟ من فکر نمی‌کنم هیچوقت بتوانم حداقل از نظر کمّی، به پای کسی مثل رشیدیان برسم. چه از نظر تعداد مقالات چه چیزهای مشابه دیگر. بخش مهمی از آن هم به مسئله توزیع نابرابر فرصت‌ها بر میگردد. یعنی حتی اگر بنده توانایی ذاتی‌اش را هم داشته باشم، احتمالا فرصت‌هایی که برای کس
در ابتدا قصد داریم با ارائه یک مثال ملموس به اهمیت داشتن کارت ویزیت برای یک شرکت یا یک کسب و کار و یا یک کارت شخصی اشاره کنیم.تصور کنید که یک کسب و کار، چه کوچک و چه بزرگ، را دارید و می خواهید که یک سرمایه گذار برای آن جذب کنید. وارد شرکتی می شوید و به صورت اتفاقی سرمایه گذاری را در آسانسور می بینید. او اعلام می کند که فقط ۳ دقیقه برای شما فرصت دارد. شما در اینجا باید در کمترین فرصت مزیت های کسب و کارتان را برای او بازگو کنید و این کار را هم به خوب
اغلب مشکلات از افکار ما هستند؛ برای مثال ترس از تارکی تنها بخاطر افکار ما از تاریکی هستند! ترس از آمپول فقط به خاطر دردی است که تصورش می کنیم و در ذهن پروشش می دهیم؛ در صورتی که می توانند خیلی برایمان مفید باشد! انتخاب ها و فرصت های ما هم همین طور هستند؛ فرصت هایی که تنها به خاطر دیوار ها و موانع خیالی انتخابشان نمی کنیم. به ترس هایتان فکر کنید همگی تنها زاده ذهن شماست. اگر بتوانید افکارتان را مدیریت کنید تا بر شما غلبه نکنند پیروز خواهید شد.
این روزها همه عجیب خسته ایم و سردرگم اما...
میتونیم جوره دیگه ای برا خودمون بسازیمش بهترین فرصت برای اینه که همه ی کارای عقب افتاده ای که تو سال جدید فرصت نکردیم انجامش بدیم و همیشه بخاطر نداشتن وقت گله میکردیم الان انجامش بدیم
یا الان دیگه واقعا نباید بهونه ای جز بیماری برای انجام ندادن کارامون داشته باشیم و سال جدید رو بدون اینکه کاری رو عقب بندازیم زندگی کنیم
اینکه الان سرگرم به انجام دادن کاری بشیم خیلی تو بالابردن روحیمون بهمون کمک میک
تبریک به همه شما اردبیلی ها، گروه واتساپ اردبیل را ایجاد کردیم و این فرصتی است تا شما در یک گروه واتساپی دور هم جمع بشین و با هم چت دوستانه داشته باشید.
این چت حق شماس که در گروه واتساپ اردبیل به هم بپیوندین و از نظرات همدیگر استفاده کنید و ما هم به شما کمک میکنیم که گروه به شما خوش بگذره و در گروه با هم چت کنید.
این گروه همانند لینکدونی اردبیل در واتساپ است چراکه همه دوستان اردبیلی در گروه هستند و این یک فرصت برای چت و گزاشتن تبلیغات در گروه اس
روزجمعه هرمصلی مملواز ایمان شود/چون درآنجاباعبادت حضرت رحمان شود/ازبصیرتهای امت دشمنانش ناامید/برمسلمانان وشیعه ازخدا احسان شود/هم ثواب حج وعمره هم تجلی حضور/درنمازجمعه ماسختها آسان شود/هرخطیب جمعه کرده دعوت تقوابه ما/پیروی ازولایت حالت جانان شود/وحدت وشوروحماسه درپیام جمعه هاست/درجهان الگوی نابی کشورایران شود/حضرت صاحب زمان هم دلبرآدینه هاست/باظهورمهدویت فرصت سامان شود/
مدتیه نیومدم اینجا چیزی بنویسم . ولی دلم تنگ میشه . یادداشت های خودمونی رو دوست دارم . یادگاری می مونه . این روزا جدی چسبیدم به داستان نویسی . دارم داستان کوتاه می نویسم . کنارش هم کتاب می خونم . داستان های سیمین دانشور و نویسنده های دیگه رو می خونم . کمکم می کنه که بهتر بنویسم . 
دو روز دیگه تولدمه ... 42 سالم تموم میشه ... باید دیگه یه تکونی بخورم و بنویسم ...
امروز به مووینگولی خودم گفتم : دو روز دیگه تولدمه ؟ چیکار کنم ؟
خندید ... منم خندیدم ... بهش گفتم
1-اضافه کردن لینک (Link) به استاتوس واتس اپ
در واتس اپ دو حالت متفاوت برای استاتوس ها وجود دارد:
یکی حالت متن (Text) یا نگارش (Type) و دیگری حالت دوربین (Camera). حالت اول متن محور بوده و از تصاویر پشتیبانی نمی کند در حالیکه حالت دوم قابلیت پشتیبانی از تمام انواع فایل های چندرسانه ای از جمله تصویر، ویدیو و فایل های متحرک GIF را دارد.
حالا بیایید نحوه اضافه کردن لینک به یک استاتوس در حالت متن را ببینیم. به زبانه استاتوس ها در واتس اپ بروید و علامت مداد را لمس
تسهیلات فرصت بانک تجارت.
بسیاری از افراد شاغل و بازنشسته سازمان‌ها و موسسات هستند که حقوق و درآمدهای خود را برای مدت کوتاهی می‌توانند حفظ کنند ولی از گردش حساب خوبی برخوردارند و توانایی بازپرداخت اقساط را به صورت ماهانه دارند.
بانک تجارت به منظور برخورداری این افراد از تسهیلات بانکی، طرح سپرده – تسهیلاتی فرصت را در قالب عقد مرابحه عادی و بر مبنای سپرده‌ گذاری در حساب‌های جاری کارت فراهم آورده است.
ادامه مطلب
اضافه کردن حالت شب به قالب

تا حالا برای همه ی ما پیش اومده که در تاریکی شب وارد مرورگر گوشیمون بشیم و گشت و گزاری در سایت و وبلاگ ها داشته باشیم خب برخی یا بهتر بگیم 98 درصد سایت ها امکان حالت شب رو ندارند و چشم ما هم اذیت میشه در این اموزش به اضافه کردن حالت شب به قالب خواهیم پرداخت.
ادامه مطلب
یعنی کراش الان داره چیکار میکنه؟قرنطینه رو جوری میگذرونه؟
بابا لعنتی من هفت ماهه رو یارو کراش دارم اون مرتیکه احتمالا حتی اسم منم یادش رفته البته یه سوال اینکه آدم به کراشش بگه مرتیکه طبیعیه آیا؟
توی این صحنه میخوام هزار بار بگم به من چه دنیای مادو تا با هم خیلی فاصله داره(دروغ گفتم اصلنم خیلی فاصله نداره یکم موقعیت مکانیمون فاصله داره فقط:دی)
..
پسر زندگی بعد غروب فوق العادست مثلا ساعت نه تازه تصمیم میگیریم پیتزا بپزیم یه ساعت بعد داریم پیت
http://WWW.NEGARSKIN.IR

درمان افسردگی 

رفتارها و نوع روحیه‌ی ما در چهره‌ی ما موثر است با وجود این حالت این سوال پیش می‌آید که حالت چهره و صورت ما روی روحیه‌ی اطرافیان تاثیر دارد؟ در سال ۱۸۷۲ یکی از دانشمندان مشهور چارلز داروین در یکی از مقالات خودبیان می‌کند که حالت چهره می‌تواند روی روحیه شما اثر بگذارد.

دکتر فینزی می‌گوید: عضله‌های میان ابرو پیام غمگین بودن را در هنگام این حالت به مغز می‌رسانند و این عضلات از آنچه که شما می‌خواهید و انتظا
قبول کنیم یا نه! باید بعضی چیزارو بیخیال شد تا درست بشن
شاید اونجوری ک توقع داری نه اما بالاخره راه خودشونو پیدا میکنن..
کلا تجربه نشون داده وقتی زیادی پیله ی یه چیزی بشی ازت دور میشه
یا حتی آدما!
کافیه بیخیال بشین
دو حالت پیش میاد
حالت اول؛ کلا قضیه تموم میشه و بعد مدت کوتاه یا بلندیم با خودتون میگین چه خوب شد که نشد!
حالت دوم؛ اون جریان میافته رو روال و براحتی پیش میره بدون اینکه نیاز به حرص خوردن شما باشه
به نظرم خوشبخت ترین آدما اونایین که ب
توییتر اخیرا حالت تاریک را به نام "Lights Out " اضافه کرد. این حالت تاریک باعث کاهش فشار روی چشم شما می شود و همچنین باعث صرفه جویی در باتری در نمایشگر می شود. این مطلب  به شما کمک می کند تا حالت "Lights Out" را در توییتر فعال کنید.
ادامه مطلب
وارد شدن به حالت Safe Mode در ویندوز  10

زمانی که برای سیستم عامل شما مشکلی بوجود می آید، تنها راه حل ممکن برای برطرف کردن مشکل آن، وارد شدن به حالت Safe Mode است. اما به خاطر اینکه ویندوز 10 سرعت بسیار بالایی برای اجرا داشته، امکان استفاده از کلیدهای F8  یا Shift + F8 برای وارد شدن به حالت Safe Mode در ویندوز 10 وجود نداشته باشد. به همین خاطر امروز ما برای شما نحوه وارد شدن به حالت Safe Mode در ویندوز 10 را با روش های مختلفی به جز فشار دادن کلیدهای F8  یا Shift + F8 به شما آم
معرفی طرح فرصت بانک تجارت.
بسیاری از افراد شاغل و بازنشسته سازمان‌ها و موسسات هستند که حقوق و درآمدهای خود را برای مدت کوتاهی می‌توانند حفظ کنند ولی از گردش حساب خوبی برخوردارند و توانایی بازپرداخت اقساط را به صورت ماهانه دارند.
بانک تجارت به منظور برخورداری این افراد از تسهیلات بانکی، طرح سپرده – تسهیلاتی فرصت را در قالب عقد مرابحه عادی و بر مبنای سپرده‌ گذاری در حساب‌های جاری کارت فراهم آورده است.
ادامه مطلب
صفت:کلمه ای است که همراه اسم می آید و حالت و چگونگی اسم را توضیح میدهد مثال: گل زیبا= زیبا صفت است زیرا حالت گل را بیان کرده و گل موصوف است.                                           

نکته:صفت(گرمی،سردی،کوتاهی،زبری،نرمی و.......... موصوف را بیان میکند
موصوف:اسمی است که صفت ان را توصیف میکند یعنی صفت حالت و چگونگی ان را بیان میکند مثال: جنگل سبز=جنگل موصوف است چون صفت از سبز بودن جنگل گفته
یکی از پر استفاده ترین حالات موجود در دستگاه های اندرویدی چرخش صفحه نمایش می باشد که در شرایط مختلف کاربرد های گوناگونی را دارد. اما یکی از بزرگ ترین مشکلات این حالت ثابت نبودن آن است به گونه ای که در صورت چرخش دستگاه به صورت عمودی صفحه نیز عمودی شده و در حالت افقی، صفحه نمایش افقی می شود ؛ گاه کاربران دوست دارند که از یک حالت به صورت ثابت استفاده کنند و یا یک نرم افزار را مجبور به اجرا در حالت عمودی و یا افقی نمایند. در چنین مواقعی یک ابزار هوش
این چند وقت ک نت قطع بود و یا ب عبارتی ناقص وصل بود
تقریبا هممون غر زدیم ک
من کتاب واسه ترجمه داشتم حالا چیکار کنم؟
من دانشجوئم تحقیقم چیکار کنم؟
من مدیر کانالم چیکار کنم؟ 
و ...
اما هیچ کی نگفت 
حالا ک نت قطعه 
بیشتر می تونم در کنار خانوادم باشم
بیشتر می تونم با دوستام وقت بگذرونم 
ب عبارتی بیشتر می تونم واقعی باشم
و بعضی ها هم مثل من بیشتر می تونن بخوابن 

عادت کردیم فقط غر بزنیم
نیمه دیگه لیوان نمی بینیم

کمی پازیتیو بین باشیم 
از این فرصت ب
- من...نمیدونستم. منو... ببخش!
+ این اتفاق حتما میوفته. ولی نه الان! تو عزیز دل منی. و این اولین باره. و این اولین باره که در هم شکسته میشم. میبخشم اما، فقط یه خرده دیرتر. و این حق رو دارم. تو باختی پسر! این بازی رو باختی. این بازی کوچیک رو. اما این آخرش نیست. بخشیده میشی. برمیگردیم به دوتایی بودن پر عشقمون، انگار که اتفاقی نیوفتاده. انگار که چیزی نشکسته! اما بی‌انصافیه اگر پیش خودت فکر کنی که من همیشه اون آدم بخشنده‌ام. عاشقی آدم رو احمق جلوه میده. اما
یاد گرفتن اینکه آگاهانه وارد حالت آلفا بشیم، تو خیلی چیزا کمکمون میکنه. تو حالت آلفا دسترسی بیشتری به حافظه مون داریم، خلاقیتمون بیشتر میشه، یه چیزایی بهمون الهام میشه، و اگه هر روز به صورت منظم وارد حالت آلفا بشیم، میتونیم استرس و اضطراب رو مهار کنیم و خیلی کمتر دستخوش این احساس ها بشیم.

تو این مقاله یاد میگیریم که حالت آلفا چی هست، چه کاربردی داره، و چطور میتونیم وارد حالت آلفا بشیم:
خواندن مقاله کامل
از کودک تا بزرگسال، 
از صبح تا لحظه خواب در تراکم اطلاعات سطحی رسانه ها هستند
بدون اینکه فرصت تحلیل داشته باشند،
در حالی که انسان یک جمله که میشنود باید بداند:
جایگاهش کجاست؟ 
چه معنایی دارد؟ 
چه آثاری بر آن مترتب است؟ 
ولی از آنجایی که در معرض اطلاعات بی اساس (منظور غیرفکری؛ هر چند راست) است،
دیگر فرصت فکر کردن و تحلیل ندارد
تا جایی که خنثی میشود 
و قدرت تفکر نخواهد داشت، فکر کردن از یادش می رود،
و این رویه ملکه اش می‌شود.
تولیدی کیف یک
از سری محصولات تولیدی کیف 
کد ۳۱۸۷
محصول پرفروش کد٣١٨٧
کیف٢حالته٣کاره(بسیار جادار)فقط ۴٨٠٠٠ تومان(عمده)حالت کوله و تغیر حالت به دوشىداراى٧زیپ+٩جیب جاجنس کتان ضخیم بادوامابعاد حالت دوشى٣٠در٢٢سانتابعاد حالت کوله ۴٠در٣٠سانت۵رنگ مطابق عکس+صورتى.سرخابى.آبىمدل شل - داراى زیپ مخفىتلفن ۰۲۱۳۶۸۳۲۰۸۵
صفحه اصلی محصول 
سایت اصلی
محصول پرفروش کد٣١٨٧
کد ۳۱۸۷
محصول پرفروشکد٣١٨٧
کیف٢حالته٣کاره(بسیار جادار)فقط ۴٨٠٠٠ تومان(عمده)حالت کوله و تغیر حالت به دوشىداراى٧زیپ+٩جیب جاجنس کتان ضخیم بادوامابعاد حالت دوشى٣٠در٢٢سانتابعاد حالت کوله ۴٠در٣٠سانت۵رنگ مطابق عکس+صورتى.سرخابى.آبىمدل شل - داراى زیپ مخفىتلفن ۰۲۱۳۶۸۳۲۰۸۵
صفحه اصلی محصول 
سایت اصلی
محصول پرفروش کد٣١٨٧
کد ۳۱۸۷
محصول پرفروشکد٣١٨٧
صفحه اصلی محصول 
سایت اصلی
برای من همیشه کوتاه کردن مو مثل یک شروع دوباره است. وقتی که موهات رو کوتاه میکنی یعنی اینکه داری به خودت فرصت یک رشد دوباره رو میدی. برای همین از دوران کودکی عاشق کوتاه کردن موهام بودم. وقتی که موهاک رو کوتاه میکردم توی آینه خودم رو نگاه میکردم و به خود جدیدم سلام میکردم و براش آرزوی موفقیت میکردم.برای چندمین باره که میبینم چیزها به خوبی پیش نمیرن، دوست دارم برطبق رسم همیشگی موهام رو کوتاه کنم و یک فرصت دوباره به خودم بدم.
فعالیت هایی که باید انجام دهید
از تغییر آنی حالت نشستن به ایستادن بپرهیزید
هنگام خروج از رختخواب مراقب باشید – به آرامی به حالت نشستن و سپس به ایستاده تغییر حالت دهید.
قسمت سر تخت خود را حدود 15 سانتی متر با آجر یا کتاب های سنگین بالا ببرید
غذای کم و مکرر در وعده های زیاد بخورید – ممکن است خوابیدن یا نشستن بعد از خوردن غذا نیز کمک کند
نوشیدن آب را افزایش دهید
فعالیت هایی که نباید انجام دهید
برای مدت طولانی نشسته یا ایستاده نباشید
به طور ناگها
26 درمان عالی طبیعی خانگی حالت تهوع
حالت تهوع برای هر فردی ممکن است اتفاق بیفتد و تنها برای دوران بارداری نیست از این رو در این بخش از سلامت نمناک نسخه های خانگی و طبیعی را به عنوان درمان حالت تهوع معرفی خواهیم کرد که برای هر فرد موثر خواهد بود پس این موارد تنها برای درمان تهوع بارداری نیست و هر فردی از کودک تا بزرگسال اگر دچار حال تهوع شد می تواند از نسخه های عنوان شده در خلال این مطلب استفاده کند.

ادامه مطلب
حالت تهوع برای هر فردی ممکن است اتفاق بیفتد و تنها برای دوران بارداری نیست از این رو در این بخش از سلامت نمناک نسخه های خانگی و طبیعی را به عنوان درمان حالت تهوع معرفی خواهیم کرد که برای هر فرد موثر خواهد بود پس این موارد تنها برای درمان تهوع بارداری نیست و هر فردی از کودک تا بزرگسال اگر دچار حال تهوع شد می تواند از نسخه های عنوان شده در خلال این مطلب استفاده کند.

ادامه مطلب
معمولا خرابی دسته موتور هر 30 هزار کیلومتر اتفاق می افتد و احتیاج به تعویض دارد و علایم خرابی آن :شنیده شدن صدای تق کوچک به هنگام گاز دادن و رها کردن پدال تست خرابی را در حالت سکون هم میتوان انجام داد به این صورت که:
ترمز دستی را بالا کشیده و در حالت دنده 1 قرار داده و آهسته کمیبه جلو حرکت میکنیم که صدای تق کوچک شنیده میشود.همین حالت را دنده عقب زده و تست میکنیم و صدا باز هم شنیده میشود.
سلام مجدد

ورزش مدارس
کودکان شایسته بهترین زندگی ممکن هستند. می‌دانیم که ارائه بهترین امکانات بهداشتی، توسعه و بهبود یادگیری اساسی کودکان برای شخص، خانواده‌ها، جامعه، اقتصاد و غیره مفید خواهد بود. طرح این بیانیه، هدف دولت را در جهت فراهم کردن بهترین فرصت‌های ممکن برای پیشرفت، رشد و یادگیری هر کودک ویکلی شرح می‌دهد. ورزش مدارس یک جنبه کلیدی از این هدف و بخشی از برنامه درسی گسترده‌ای است که این فرصت را از طریق پرورش، توسعه و یادگیری جوا
به حجم درسا و کتابایی که باید خونده بشه فکر میکنم. حقیقتش از آخر این راهی که ناخواسته داخلش قرار گرفتم خیلی میترسم. تا الان بیشتر زندگیه منو اتفاقات پیش بردن تا انتخابای خودم! تا خواستم یه تغییری بدم یه اتفاقی افتاد و تمام محاسباتمو بهم زد. سال نود و نه آخرین سال کنکور نظام قدیمه و آخرین فرصت برای من. از عالم و آدم بریدم تا به درسام برسم ولی این چند سال فاصله بین مدرسه رفتن و کنکورم خیلی توانمو برای درس خوندن گرفته. وضعیت ناآروم خونه هم که... دار
پاورپوینت بررسی فرصت های تجاری ایران و چین
دانلود پاورپوینت با موضوع بررسی فرصتهای تجاری ایران و چین، در قالب ppt و در 36 اسلاید، قابل ویرایش، شامل معرفی اجمالی جمهوری خلق چین، جغرافیای طبیعی و ویژگی های اقلیمی کشور چین، جمعیت و ویژگی های فرهنگی و اجتماعی کشور چین ...

⁦✍️⁩حقایقی درباره روح انسان!
⁦✔️⁩روح درگیر جسم است؛ در حالت استراحت جسم مثل خواب روح فرصت جدا شدن از جسم پیدا میکند.
⁦✔️⁩در خواب روح به طور کامل از جسم جدا نمیشود و پس از رفع خستگی جسم دوباره به بدن وارد میشود.
⁦✔️⁩روح مانند جسم در قید مکان و زمان نیست؛مثلا روح در خواب میتواند در کسری از ثانیه به هر کجا که اراده کند برود؛ به این کار طی الارض میگویند.
⁦✔️⁩روح قبل از جسم خلق شده است و پس از کامل شدن جنین روح متوجه آن میشود.
⁦✔️⁩مانند

مبلمان اداری
1. در صندلی های جکدار گردان زمانی که دسته اهرم قفل میباشد نباید فشار بیش از اندازه به پشتی صندلی وارد شود.
در صندلی های گردانی که از مکانیزم تیلت ( 1 حالته ) استفاده می شود در دو حالت قفل می گردد.
اولی برای زمان کار و دومی برای زمان استراحت.
وقتی که زاویه پشتی صندلی h در حالت 45 درجه قرار می گیرد
برای استفاده از این دو حالت باید بدون فشار آوردن به پشتی صندلی دسته جک
( سمت راست صندلی تعبیه شده ) را به حالت داخل ( جهت بدن شخص استفاده کنند

ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها